בית לחברות ויזמים

המרכז הרפואי לגליל מזמין חברות ויזמי בריאות המחפשים מרחב לפיתוח משותף או לבחינת מוצרים במסגרת תהליך הפיתוח. תוכנית החדשנות מהווה One Stop Shop עבור חברות שעוסקות בפיתוח טכנולוגיה ושירותים רפואיים מתקדמים, מנגישה, מקדמת ומסייעת בכל הנדרש כדי להוציא יוזמות מן הכוח אל הפועל. באמצעות צוות מרכז החדשנות התוכנית מספקת מעטפת וסיוע בניהול הפרויקט המשותף, חיבור לצוותי בית החולים ותמיכה במחקר קליני על פי הצורך.

תוכנית GMC לחדשנות

פיילוטים

המרכז הרפואי לגליל מהווה מעבדת שטח עבור חברות שונות אשר מעוניינות לבחון את ביצועי המוצר שלהן רחוק ממעבדת הייצור בתנאי שטח מאתגרים המשקפים את המציאות היום יומית של הצוותים. שיתוף פעולה עם חברות שונות מאפשר לצוותים שלנו להיחשף לטכנולוגיות חדשות, לייעל את עבודתם ולעמוד בחזית הפיתוחים הטכנולוגיים בעולם החדשנות הרפואית. 

רוצים לשתף פעולה עם תוכנית החדשנות של המרכז הרפואי לגליל?

נא מלאו את הטופס ונציג תוכנית החדשנות יחזור אליכם בהקדם לבדיקת התאמה

פיילוטים לדוגמא אשר מתבצעים במחלקות בית החולים השונות:

מחקר קליני

תוכנית החדשנות מחברת בין חברות ובין היחידה למחקרים קליניים במרכז הרפואי לגליל המנוהלת על ידי ג'יהאן עביד חאזן.  היחידה למחקרים קליניים מספקת מעטפת כוללת לחברות המעוניינות לבצע מחקר קליני בשטח בית החולים ומלווה את החברות החל משלב האפיון ועד ביצוע המחקר בשטח.
ביצוע מחקרים קליניים הוא שלב חיוני בהליך של מתן אישור נרחב לשימוש במוצר רפואי, טיפול, פרוצדורה, תרפה או אביזר רפואי, כמו גם יישום טכנולוגיות חדשניות ברפואה. ביצוע מחקר קליני משמעו לקיים ניסוי מבוקר שבו מטופלים מקבלים טיפול לפי תוכנית המחקר. זהו תהליך שמאפשר פיתוח של תרופות וטכנולוגיות חדשות מצילות חיים או כאלה שמשפרות את איכות החיים. בקרה על המחקר הקליני מבטיחה את בטיחותם של החידושים, ואת טובת המטופלים.
תוכנית החדשנות מסייעת בהסרת חסמים ובהנגשת התהליך לביצוע מחקר קליני ובכך נותנת יתרון למרכז הרפואי גליל כמקום מתאים לפיתוח רפואה חדשנית ופורצת דרך.